Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Warsztaty dydaktyczne dla nauczycieli w muzeum

www-zaproszenie--1.jpg

 

W imieniu organizatorów: OBEP IPN w Białymstoku i Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży, serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dla nauczycieli poświęconych ludności polskiej ewakuowanej z ZSRS z Armią gen. Andersa. Spotkanie zostanie zorganizowane w oparciu o materiały edukacyjne OBEP IPN Łódź „Ocaleni z »nieludzkiej ziemi«”. W programie spotkania prelekcja Pawła Kalisza (OBEP IPN w Białymstoku) nt. losów Polaków ewakuowanych ze Związku Sowieckiego w 1942 r., prezentacja filmowych materiałów archiwalnych z 1942 r. oraz materiałów edukacyjnych.

Warsztaty odbędą się 29 października 2014 roku (środa) o godz. 15.00 w Muzeum Północno-Mazowieckim w Łomży przy ul. Dwornej 22C.

 

Zgłoszenia udziału przyjmowane są drogą telefoniczną (85 664 57 87) lub e-mailową krzysztof.jodczyk@ipn.gov.pl do dnia 27 października.

Fotografie z warsztatów autorstwa Henryka Sierzputowskiego.

 

 

Grzegorz Gwizdon
so, 18 października 2014 15:29
Data ostatniej edycji: pt, 31 października 2014 16:50:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę