Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Prawie najlepsi wśród policjantów

11. miejsce zajęła para łomżyńskich policjantów sierż. szt. Krzysztof Kolator i st. post. Krzysztof Pruszkowski w finale ogólnopolskiego XXI Turnieju Par Patrolowych. O miano najlepszego patrolu policji rywalizowały 34 ekipy ze wszystkich Komend Wojewódzkich Policji, a także z Komendy Stołecznej Policji – po dwie z każdej komendy. Łomżanie lepiej wypadli w teście, na torze przeszkód i w strzelaniu a nieco słabiej w stosowaniu technik obezwładniania oraz interwencji i udzielaniu pierwszej pomocy.

Łomżyńska para policjantów do finału dostała się obok pary z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, która to od 15 lat zawsze znajduje się czołówce policyjnego turnieju. W tym roku białostocczanie po raz czwarty z rzędu wygrali tę rywalizację.  Dobry występ łomżan, który indywidualnie w trzech z pięciu rozgrywanych konkurencji  znaleźli się w pierwszej dziesiątce, a w dwóch pozostałych w drugiej dziesiątce, i ostatecznie zostali sklasyfikowani na 11 miejscu, sprawił, że pary z województwa podlaskiego drużynowo zajęły drugie miejsce.  

Wczoraj w Urzędzie Wojewódzkim laureaci konkursu spotkali się z Wojewodą Podlaskim panem Maciejem Żywno i Podlaskim Komendantem Wojewódzkim Policji nadinspektorem Sławomirem Mierzwą, którzy gratulowali funkcjonariuszom oraz wręczyli nagrody i pamiątkowe grawertony.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę