Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Karatecy Łomży na podium „Galizia Cup”

Główne zdjęcie
Karatecy Łomży z wywalczonymi trofeami „Galizia Cup” wraz z opiekunem Markiem Czechem

Ośmiokrotnie na podium stawali zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate podczas rozgrywanego w Leżajsku turniej karate Polish Open IKO „Galizia Cup”. W zawodach rywalizowało 191 zawodników z 36 klubów z Polski, Białorusi, Ukrainy i Niemiec. Dzięki świetnym wynikom indywidualnym łomżanie, choć pojechało ich tam tylko sześcioro, zajęli szóste miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Najlepiej z łomżyńskich karateków wypadki Klaudia Lanczewska i Mateusz Długozima. Klaudia zdobyła złoty medal w kategorii kumite (walki) junior kobiet  1996 – 1997 +60 kg, otrzymała tytuł Best Fighter Junior – najlepszej zawodniczki w swojej kategorii wiekowej. 
Na najwyższym podium w kategorii kumite chłopcy do 9 lat -35 kg stanął Mateusz Długozima. Ten sam zawodnik wziął również udział w kategorii kata (układy), w której zajął drugie miejsce. 
Podwójne drugie miejsca w kategorii kumite chłopcy 2003 – 2004 -35 kg i w kategorii kata zajął Akhmed Debizov. 
Drugie miejsce w kategorii kumite senior -70 kg wywalczył Maciej Tercjak. Niestety ze względu na kontuzję ręki doznaną we wcześniejszych walkach nie mógł wystąpić w finale.
Kolejny z łomżyńskich zawodników Wiktor Kacprzyk zdobył dwa trzecie miejsca: zarówno w kata jak i w kumite chłopców 2003 – 2004 -30 kg.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę