Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolno. Najdłuższy w Polsce pumptrack

Najdłuższy w Polsce pumptrack o nawierzchni asfaltowej powstał w Kolnie. Od czwartku (25.09) wszyscy fani ewolucji na rowerach, rolkach i deskorolkach mogą z niego korzystać. Pumptrack to rowerowy plac zabaw - mówią o torze projektanci i użytkownicy.

Wykorzystując siłę grawitacji, bez pedałowania ani odpychania się nogami można uzyskać prędkość, która pozwoli na przejechanie całego toru. Im większe doświadczenie, tym bardziej skomplikowane ewolucje można robić.

Kolneński tor, to trzeci tego typu obiekt w Polsce i najdłuższy w kraju - ma prawie 190 metrów długości. Tor łączy się z przeszkodami, które są na leżącym obok skejt parku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę