Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Białorusin zaszalał tirem

5 tysięcy złotych grzywny oraz 12-miesięczny zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych na terenie Polski orzekł sąd w Zambrowie wobec 23-letniego Białorusina. Mężczyzna jadąc w nocy z niedzieli na poniedziałek ciężarowym volvo z naczepą niszczy i uszkadzał znaki stojące przy drodze krajowej nr 8. Jazda Białorusina zszokowała innych kierowców, którzy wezwali policję.

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Zambrowie gdy funkcjonariusze próbowali zatrzymać opisanego tira do kontroli kierujący nim mężczyzna nie reagował na sygnały oznakowanego radiowozu nakazujące zatrzymanie. Zajeżdżał mundurowym drogę i spychał na pobocze. Dopiero po krótkim pościgu udało im się zatrzymać ciężarówkę. Okazało się, że jej kierowcą był 23-letni obywatel Białorusi. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy ale nie potrafił wytłumaczyć policjantom swojego zachowania. Jak ustalili funkcjonariusze 23-latek podczas swojej jazdy uszkodził kilka znaków drogowych w miejscowościach Ostrożne, Krajewo Korytki oraz Podłatki. Tam mężczyzna wjeżdżał na wysepki i pola wyłączone z ruchu, gdzie znajdowało się oznakowanie, powodując tym dodatkowo zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 
Wczoraj, w związku z zastosowanym wobec niego trybem przyspieszonym, sąd orzekł karę grzywny w wysokości 5 tysięcy złotych oraz 12-miesięczny zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych na terenie Polski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę