Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Komitet Zgrzywy

Do Komisarza Wyborczego w Łomży wpłynęło w sobotę zawiadomienie o utworzeniu Komitet Wyborczego Wyborców „Łomża Nasze Miasto”. To komitet, z którego do wyborów samorządowych ma iść były szef Platformy Obywatelskiej Sławomir Zgrzywa. Pełnomocnikiem wyborczym komitetu został inny działacz PO Czesław Rybicki, a pełnomocnikiem finansowym Bożena Anna Ostrowska.

„Łomża Nasze Miasto” to trzeci lokalny komitet wyborczy z miasta. Już wcześniej Komisarz Wyborczy w Łomży, sędzia Jan Leszczewski przyjął zawiadomienia o utworzeniu KWW „Inicjatywa Obywatelska – Łomża 2014”  oraz KWW „Razem dla Łomży”, którego pełnomocnikiem wyborczym jest inny działacz PO Zbigniew Prosiński, a pełnomocnikiem finansowym Tadeusz Zaremba.
Formalnie komitety wyborcze mogą być zgłaszane jeszcze w poniedziałek do godz. 15.30.  Póki co Komisarz Wyborczy w Łomży, który jest właściwy dla miasta Łomża i powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego, grajewskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego przyjął zawiadomienia od utworzeniu 124 różnych komitetów wyborczych.

zobacz: Oświadczenie Sławomira Zgrzywy, byłego już przewodniczącego łomżyńskich struktur Platformy Obywatelskiej.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę