Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Zambrowa

Na obwodnicy Zambrowa doszło do wypadku w którym zginęła 1 osoba. To 24-letni kierowca samochodu ciężarowego. Samochód, który przewoził krowy, uderzył w ekran dźwiękochłonny i zapalił się. Dodatkowo, w wyniku wypadku, dwie osoby jadące samochodem ciężarowym zostały ranne.


Na razie ruch na tej trasie odbywa się jedną nitką. Mogą w tym miejscu tworzyć się korki . Policja ustala przyczyny wypadku. Nie wiadomo ile potrwają utrudnienia. (ag/wsz)

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę