Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Oblegane miejskie żłobki

Jeszcze przed otwarciem oba miejskie żłobki w Łomży musiały stworzyć listy rezerwowe. Placówki opiekuńcze dla maluchów młodszych niż trzylatki utworzone zostały przy przedszkolach nr 4 przy ul. Spółdzielczej i nr 8 przy Studenckiej. Rozpoczną funkcjonowanie od 1 września, ale już teraz zainteresowanie rodziców przekracza możliwości obu żłobków, w których stworzono ponad 50 miejsc dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

W obu przedszkolach, w wydzielonych dla nowych placówek salach, przeprowadzono remonty i przystosowano je na potrzeby najmłodszych dzieci. Zatrudniono także pielęgniarki, co jest wymogiem w żłobkach.

Do końca tego roku za pobyt dzieci w nowych miejskich placówkach rodzice nie będą płacić, od nowego roku koszty będą porównywalne do tych w przedszkolach.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę