Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Bez muralu na trybunie na Placu Niepodległości

Główne zdjęcie
Trybuna na placu Niepodległości

Nie będzie wspólnego malowania muralu przez łomżan na trybunie na Placu Niepodległości. Zapowiadana na najbliższą sobotę (23.08) akcja została odwołana przez organizatorów, czyli Urząd Miejski i Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku. Powodów było kilka, ale najważniejsze z nich to kontrowersje, jakie wzbudził wybór miejsca pod mural oraz to, że żadna z nadesłanych prac nie wkomponowywała godła z trybuny w cały projekt.

Organizatorzy nie zrezygnowali jednak ze wspólnego malowania. Anna Kijak z OWOP zapowiedziała, że mural powstanie nieco później i w innym miejscu. Nie wiadomo także, który projekt zostanie przeniesiony na ścianę - co prawda w internetowych konsultacjach wzięło udział ponad 500 osób, które wskazały najlepszy wg nich projekt, jednak nie wiadomo czy sprawdzi się on w nowym miejscu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę