Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wybuch gazu w bloku. Dwie osoby ranne

Prawdopodobnie rozszczelnienie butli z gazem podczas jej wymiany było przyczyną eksplozji w Szczuczynie. Do wybuchu doszło w niedzielę (17.08) w południe w jednym z mieszkań dwupiętrowego bloku przy ul. Sienkiewicza. Poparzone zostały dwie osoby - 67-letnia kobieta i jej 43-letni niepełnosprawny syn. Na ból głowy uskarżała się też ich sąsiadka. Wszyscy trafili do szpitala w Grajewie.

W mieszkaniu, w którym doszło do wybuchu, runęły wszystkie ściany działowe, wypadła też część okien. Na zewnątrz, w promieniu kilkudziesięciu metrów leżały rzeczy lokatorów. Siła wybuchu była tak duża, że wypadły z ościeżnic drzwi do wszystkich mieszkań na tej klatce.

Mieszkańców ewakuowano. Nie wiadomo jeszcze, czy będą mogli w niedzielę wrócić do swoich domów. Zdecyduje o tym inspektor nadzoru budowlanego.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę