Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Zambrów. Pierwszy Zlot pojazdów militarnych

Około 10 pojazdów - samochodów, motorów i quadów przejechało w piątek (15.08) ulicami Zambrowa. Przejazd i prezentacja sprzętu na szkolnym parkingu w sąsiedztwie Miejskiego Ośrodka Kultury to część I Zlotu Pojazdów Militarnych, który z okazji Święta Wojska Polskiego zorganizowała Regionalna Izba Historyczna.

Pojazdy pojechały w kierunku Czerwonego Boru, gdzie w sobotę będzie można je oglądać razem z ciężkim, gąsienicowym sprzętem militarnym na dawnym poligonie wojskowym. Początek o 11:00. Przewidziano także liczne atrakcje: przejażdżki sprzętem wojskowym, paintball i strzelanie ostrą amunicją.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę