Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Biegaj dla zdrowia

Podlaskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Zarząd Wojewódzki w Łomży i Łomżyński Klub Biegowy wznawiają zajęcia biegowe po przerwie zimowej i zapraszają wszystkich chętnych do systematycznego biegania.

Spotykamy się na terenie sportowo rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej nr 9

we wtorki i piątki o godz. 18:30. Pierwsze zajęcia zaczynamy już 16.04.2004r.

Obowiązuje dobry humor i uśmiech. Wszelkie informacje na temat prowadzonych zajęć można uzyskać u kolegi Mariusz Nizińskiego tel. 218-28-60. Mamy nadzieje, że zabawa w systematyczne bieganie zachęci nas do wzięcia udziału w zawodach biegowych Grand Prix Łomża 2004, najbliższe zawody odbędą się 16 maja 2004 przy SP nr 9.

Mariusz Niziński dyr. biegów z cyklu GRAND PRIX Łomża 2004

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę