Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Biegaj razem z nimi...

W najbliższą niedziele na osiedlu SM Perspektywa zastanie zainaugurowane V Grand Prix Łomża 2005. To organizowany przez Łomżyński Klub Biegowy cykl trzech imprez biegowych rozgrywanych na terenie SM Perspektywa 17 kwietnia, 22 maja i 26 czerwca. W tę niedzielę odbędzie się XXI Bieg MULTIMEDIA POLSKA

Trasa biegu
Trasa biegu
Jak podkreśla Mariusz Niziński - organizator – impreza ma juz kilkuletnia tradycję. „W ubiegłych latach staraliśmy się stworzyć atmosferę rodzinnego święta i niedzielnego pikniku. Każdy ze startujących zawodników jest dla nas najważniejszy!”

W zależności od wieku biegaczy przygotowano kilka długości tras – do 600 m do 2,5 km dla młodzieży i 10 km dla dorosłych. Bieg zostanie rozegrany na pętlach o długości 3577m w centrum osiedla PERSPEKTYWA.
„Przygotowaliśmy dla was wszystko to, co powinno się znaleźć na dobrej imprezie – rywalizacje w kategoriach wiekowych o 45 pucharów – mówi Niziński. Dodaje też, że „każdy, kto ukończy bieg weźmie udział w losowaniu 100 nagród rzeczowych.”

Biuro zawodów czynne będzie w niedziele 17 kwietnia przy SP nr 9 w Łomży już od godziny 10:00. Zapisy do udziału w poszczególnych biegach przyjmowane są do ostatniej chwili. Start do biegu głównego o godz. 13:15 i jak do tej pory na dwadzieścia startów nigdy nie było opóźnienia!

Szczegółowe informacje o biegu na: http://republika.pl/kblomza/

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę