Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nowy sezon w biegach rozpoczęty.

16 stycznia w Warszawie odbyły się pierwsze w 2005 roku zawody biegowe - XXII Bieg Chomiczówki. Na starcie 15km trasy, stawiło się ponad 450 zawodników z całwj Polski. Zwyciężył Adam Dobrzyński z Katowic z czasem 45 minut i 54 sekund Na lini startu nie zabrakło zawodników z Łomżyńskiego Klubu Biegowego, którzy ukończyli bieg na bardzo dobrych pozycjach.

I tak na; 22 miejscu z czasem 0:53:57 uplasował się Paweł Grygo
87 -/- z czasem 1:00:07 -/- Andrzej Konopka
102 -/- z czasem 1:00:51 -/- Mariusz Niziński
146 -/- z czasem 1:03:29 -/- Dariusz Kapelewski
289 -/- z czasem 1:12:15 -/- Zbigniew Burnos

Zawodnicy start uważają za udanych choć był on traktowany jako sprawdzian przed zbliżającymi się zawodami drużynowymi -już 19 lutego w Trzemesznie. Tam będą walczyc o podium

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę