Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Sukcesy łomżyńskich biegaczy

Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Biegowego zajęli drużynowo pierwsze miejsce w XXIII Biegu Chomiczówki. Dystans 15 km najszybciej z łomżan pokonał Przemysław Dąbkowski z czasem 51 minut i 56 sekund, który w klasyfikacji indywidualnej zajął szóste miejsce. Bardzo dobrze zaprezentował się także jego klubowy kolega Edward Terebun, który w I Biegu o Puchar Bielan na dystansie 5 km zajął trzecie miejsce.

Oba biegi rozegrano w niedzielę w Warszawie. Bieg Chomiczówki jest jedną z bardziej prestiżowych imprez biegowych w kraju. Ukończyło go w sumie 423 osób. W tej grupie było siedmiu łomżan: Dąbkowski Przemek, Gardener Jacek, Terebun Edward, Szewczyk Andrzej, Niziński Mariusz, Burnos Piotr, Burnos Zbigniew. Najszybszy z nich Przemysław Dąbkowski na metę przybiegł w zaledwie dwie i pół minuty po zwycięzcy Marcinie Kufel. Łomżanin zajął indywidualnie szóste miejsce, a dzięki dobrym wynikom dwóch kolejnych łomżan (w klasyfikacji klubów decyduje suma miejsc 3 najlepszych zawodników z danego klubu – Dąbkowski, Gardener, Terebun) drużyna zajęła pierwsze miejsce.

W rozegrany tego samego dnia I Biegu o Puchar Bielan (5 km) łomżanin Edward Terebun z czasem 16 minut i 39 sekund zajął trzecie miejsce.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę