Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rolnicy protestują - przyjechali ciągnikami pod urząd wojewódzki

Kilkuset rolników protestuje przed Podlaskim Urzędem Wojewódzkim w Białymstoku. Przyjechali z całego regionu. Przez dwie godziny blokowali drogę krajową nr 19 na trasie Białystok - Zabłudów jadąc ciągnikami z prędkością 10 km/h.

W ten sposób rolnicy z kilkunastu gmin chcą zwrócić uwagę na problem szybko rosnącej populacji dzików, które pustoszą ich uprawy. Co prawda, przed tygodniem dowiedzieli się, że wkrótce rozpocznie się interwencyjny odstrzał blisko 3 tysięcy dzików, jednak dalej zamierzają walczyć o większe rekompensaty za straty.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę