wtorek, 21 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Pijany prezes Podlaskiego ZPN wpadł na drzewo

Jak podaje serwis weszlo.com pijany Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej miał wypadek drogowy. Prowadzony przez niego mercedes wparł na drzewo pod Wysokiem Mazowieckiem i dachował. Działacz dwukrotnie próbował wymknąć się policji, ale mu się nie udało. Badanie alkomatem wykazało, że 61-letni Witold D. miał blisko półtora promila alkoholu.

Do wypadku prezesa doszło we wtorek około godziny 19:30 na drodze pod Wysokiem Mazowieckiem między miejscowościami Osipy-Lepertowizna - Gołasze-Puszcza. Jak przekazał portalowi rzecznik białostockiej policji kierujący pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia, ale po chwili został zatrzymany przez patrol. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko półtora promila alkoholu. Następnie przewieziono go do szpitala, z którego próbował się oddalić, lecz znów został zatrzymany przez patrol i pobrano mu krew. 
Wysokomazowieccy policjanci ustalają teraz przebieg zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem mężczyzna zjechał na przeciwny pas jezdni, uderzył w drzewo, po czym auto wywróciło się na dach. 
Policja podaje, że 61-letniemu kierowcy mercedesa zabrano prawo jazdy, a sprawa ostatecznie trafi do sądu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0