Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Pijany prezes Podlaskiego ZPN wpadł na drzewo

Jak podaje serwis weszlo.com pijany Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej miał wypadek drogowy. Prowadzony przez niego mercedes wparł na drzewo pod Wysokiem Mazowieckiem i dachował. Działacz dwukrotnie próbował wymknąć się policji, ale mu się nie udało. Badanie alkomatem wykazało, że 61-letni Witold D. miał blisko półtora promila alkoholu.

Do wypadku prezesa doszło we wtorek około godziny 19:30 na drodze pod Wysokiem Mazowieckiem między miejscowościami Osipy-Lepertowizna - Gołasze-Puszcza. Jak przekazał portalowi rzecznik białostockiej policji kierujący pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia, ale po chwili został zatrzymany przez patrol. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko półtora promila alkoholu. Następnie przewieziono go do szpitala, z którego próbował się oddalić, lecz znów został zatrzymany przez patrol i pobrano mu krew. 
Wysokomazowieccy policjanci ustalają teraz przebieg zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem mężczyzna zjechał na przeciwny pas jezdni, uderzył w drzewo, po czym auto wywróciło się na dach. 
Policja podaje, że 61-letniemu kierowcy mercedesa zabrano prawo jazdy, a sprawa ostatecznie trafi do sądu.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę