Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Remonty na basenach

Główne zdjęcie
Pływalnia nr 1 w Łomży przy Szkole Podstawowej nr 10

Do końca miesiąca zamknięta będzie Pływalnia nr 1 w Łomży przy Szkole Podstawowej nr 10. W tym czasie na basenie przeprowadzone będą niezbędne prace konserwacyjne. - Takie jak na przykład dezynfekcja i usuwanie usterek. Wymieniona będzie też woda w niecce basenowej - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, Sławomir Grygo.

W sierpniu zamknięta będzie pływalnia przy ulicy Wyszyńskiego. Tam oprócz konserwacji zaplanowany jest także remont. Usunięte mają być usterki w wentylatorni, a także nieszczelności w grocie solnej. Będzie też nowy brodzik sanitarny, który umożliwi przejście ze strefy mokrej do SPA.

Wakacyjnej przerwy technologicznej nie będzie na basenach w Kolnie i Zambrowie. Tu konserwacja zaplanowana jest na tydzień na przełomie sierpnia i września.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę