Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Przedszkole w ruchu

Nasze przedszkole uzyskało zaszczytny tytuł "PRZEDSZKOLA W RUCHU" nadany przez Ministra Edukacji Narodowej. Tytuł ten mogły zdobyć placówki, które uczestniczyły w Ogólnopolskiej Akcji "Ćwiczyć każdy może" podejmując działąnia na rzecz aktywnośći fizycznej w przedszkolu i poza nim. Organem wspierającym akcję był Ośrodek Rozwoju Edukacji. Tytuł ten stanowi nie lada wyróżnienie dla naszego przedszkola, tym bardziej, że uzyskanie go nie należało do najprostszych. W całej Polsce wiele placówek przystąpiło do akcji, ale tylko niektórym udało sięsprostać wymaganiom MEN.

Agata Komorowska
pon, 16 czerwca 2014 19:23
Data ostatniej edycji: cz, 10 lipca 2014 17:41:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę