Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Woda będzie droższa (nie dla mieszkańców)

Radni gminy Kolno uchwalili podwyżki opłat dla mieszkańców za wodę z wodociągu, ale jednocześnie zdecydowali, że to samorząd pokryje różnicę między stawką obecną a nową, wyższą. Do połowy 2015 roku będzie to kosztować budżet gminy ok. 220 tys. zł.

Nowe stawki będą obowiązywały od 1 lipca 2014 roku do 30 czerwca 2015 roku. Dopłata do każdego metra sześć wody będzie pochodziła z budżetu gminy; jedyny wzrost ceny dla mieszkańców to kilka groszy podwyżki opłaty abonamentowej.

Jak mówi Aleksandra Szyc-Kaczyńska specjalista ds. promocji urzędu gminy - zakładana jest sprzedaż wody na poziomie 250 tys. metrów sześć, a dopłata wyniesie niecałe 218,7 tys. zł brutto.

W gminie Kolno mieszka ok. 9 tysięcy mieszkańców. Do sieci wodociągowej podłączonych jest 1540 gospodarstw. Jest ona rozbudowywana, trwa drugi etap projektu powiększania jej o odbiorców w kilku wsiach, zmodernizowane zostały też dwie stacje uzdatniania wody. Po zakończeniu tej inwestycji 85 proc. gminy będzie miało wodę z wodociągu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę