Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Dzień Muzealnika z nagrodami

Najnowsza edycja konkursu na Najciekawsze Wydarzenie Muzealne roku 2013 w regionie podlaskim, organizowanego przez Podlaski Oddział Stowarzyszenia Muzealników Polskich, okazała się szczęśliwa dla naszego muzeum. Na konkurs wpłynęły 24 zgłoszenia. W kategorii „wystawy” uznanie jury w postaci wyróżnienia zdobyła stała wystawa archeologiczno-historyczna „Łomża. Wędrówka przez wieki” przygotowana wg scenariusza pracowników muzeum: Jolanty Deptuły i Małgorzaty Kuklińskiej (część archeologiczna) oraz Marty Gosk i Leszka Taborskiego (część historyczna). Warto dodać, że otwarta przed rokiem wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Do tej pory obejrzało ją blisko 15 tysięcy osób.

 

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 29 maja 2014 roku w Kiermusach, w czasie uroczystości z okazji Dnia Muzealnika, na którą przybyło ponad 70 pracowników muzeów i galerii z Białegostoku, Suwałk, Łomży, Bielska Podlaskiego i Supraśla. Uczestnicy spotkania po zakończeniu części oficjalnej zwiedzili kiermusiańską Ostoyę Żubra, Muzeum Oręża Polskiego im. Jerzego Hoffmana i Aleję Dębów.

 

Grzegorz Gwizdon
nie, 01 czerwca 2014 13:26
Data ostatniej edycji: nie, 01 czerwca 2014 13:34:25

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę