Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Młoda kobieta zginęła w wypadku na przejściu

Tragiczny wypadek w centrum Grajewa. Na ul. Piłsudskiego samochód ciężarowy potrącił młodą kobietę. Mimo reanimacji - nie udało się jej uratować.

Ze wstępnych informacji policji wynika, że kobieta potknęła się i wpadła wprost pod koła ciężarówki. Kierowca jechał bardzo wolno, bo wcześniej przepuszczał pieszych na przejściu, ale nie miał szans, by zareagować. Był trzeźwy.
Do zdarzenia doszło tuż przy przejeździe kolejowym na trasie nr 61. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują ruchem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę