Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

„Świąteczni” kierowcy

Niemal 3,8 promila alkoholu w organizmie miał 50-letni kierowca, którego w niedziele wieczorem do rutynowej kontroli drogowej zatrzymali policjanci. Mężczyzna, o godzinie 20.50 seatem toledo jechał przez Łomżę. Patrol drogówki zatrzymał go na ulicy porucznika Łagody.

To nie jedyny pijany kierowca zatrzymany w świąteczny weekend przez łomżyńskich policjantów. Jak podaje Urszula Brulińska w sobotę we wsi Jakać Dworna zatrzymano do kontroli kierowcę skody favorit, który miał niemal 2 promile alkoholu, a w piątek w Starym Borzejewie motorowerzystę z niemal promilem. Jak się okazało ten 24-letni mężczyzna już wcześniej stracił prawo jazdy, a dodatkowo motorower, którym jechał nie był zarejestrowany.

W miniony wielkanocny  weekend policjanci w całym województwie zatrzymali 39 nietrzeźwych kierowców. W tym samym czasie doszło do 8 wypadków, w których 4 osoby zginęły, a 15 zostało rannych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę