Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Handlowcy narzekają na nową halę

Nowa hala targowa przy dworcu PKS w Łomży nie spełnia oczekiwań większości handlowców. Przedsiębiorcy, którzy już odebrali klucze do swoich boksów, uważają, że obiekt nie jest dostosowany do ich potrzeb. Narzekają na konstrukcję ścian, które według nich są zbyt cienkie, by zamontować na nich jakiekolwiek konstrukcje. Poza tym, zgodnie z regulaminem obiektu, nie można tego robić. Handlowcy narzekają też na to, że dostosowanie pomieszczeń będzie bardzo kosztowne, a - jak mówią - boksy miały być gotowe. Twierdzą, że bardziej nadają się na działalność usługową, a nie handlową.

Według informacji przekazanej przez biuro prasowe Urzędu Miasta w Łomży, handlowcy wiedzieli, że będą musieli dostosować pomieszczenia do swoich potrzeb. Urzędnicy przypominają, że ściany stalowe mają tylko rozdzielić boksy, a do ekspozycji kupcy powinni stosować regały albo konstrukcje wolnostojące.

Pierwotnie hala przy targowisku miejskim koło dworca PKS miała być gotowa do końca października 2013 r. Ale główny wykonawca dwukrotnie prosił o wydłużenie tego terminu.

Na czas budowy kupcy zostali przeniesieni na tymczasowe targowisko. Będzie ono funkcjonowało do końca miesiąca, a oficjalne otwarcie nowej hali targowej zaplanowane jest na 28 kwietnia.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę