Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Przedszkoliada 2014

21 marca nasze przedszkolaki po raz kolejny wzięły udział w Przedszkoliadzie, czyli zawodach sportowych organizowanych przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piątnicy.

Jak na I dzień Wiosny przystało przedszkolaki uczestniczyły w wiosennych konkurencjach. Były skoki, czworakowanie, rzucanie woreczkami i zmagania się z szarfą. Najważniejsze jednak, że wszyscy doskonale się bawili, a wszystkich wesoło dopingowała Pani Wiosna.

Agata Komorowska
pt, 04 kwietnia 2014 15:10
Data ostatniej edycji: pt, 04 kwietnia 2014 15:12:08

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę