Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Na Nowej 2 nowy zarządca i... WC w cenie

Główne zdjęcie
W jednej z toalet w biurowcu na Nowej 2 w Łomży

Dziś Prima aprilis. To tradycyjny dzień żartów. I choć pochodzenie tego zwyczaju nie jest jeszcze wyjaśnione, zgodnie z definicją polega on na robieniu żartów, celowym wprowadzaniu w błąd, kłamaniu, konkurowaniu w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nieprawdziwego. Czasami żarty są tak dobre, że nie sposób odróżnić ich od prawdy. Ale może być i na odwrót...

Od samego rana pracownicy z biurowca dawnego urzędu wojewódzkiego przy ul. Nowej w Łomży zachodzą w głowę, czy informacja jaką zastali w łazienkach, o konieczności uiszczenia opłaty 1 zł za skorzystanie z możliwości, to jedynie primaaprilisowy żart. A może to pierwszy z przejawów objęcia budynku w zarząd przez prezydenta miasta i sposób zarobienie na remont budynku?

zobacz: Na razie się nie wali, ale remont pochłonie krocie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę