Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek na drodze 61

Do poważnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 61 na odcinku Grajewo - Augustów. W okolicach Bargłowa Kościelnego zderzyły się osobowe cinquecento i opel. Po zderzeniu cinquecento stanęło w płomieniach. Kierowca auta zginął na miejscu. Kierujący oplem ranny trafił do szpitala.

Droga jest zablokowana.  Samochody osobowe kierowane są na objazdy lokalnymi drogami. Kierowcy ciężarówek muszą poczekać na odblokowanie trasy. Droga może być nieprzejezdna do południa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę