Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Radni za likwidacją szkoły w Uśniku

Radni Śniadowa przesądzili o losie szkoły podstawowej w Uśniku. Po wakacjach placówka przestaje istnieć. Mimo protestów części rodziców uczniów, większością głosów radni podjęli decyzję o jej likwidacji od 1. września.

Za zamknięciem najmniejszej, a przez to i najdroższej w gminie szkoły opowiedziało się dokładnie tylu radnych, co w uchwale intencyjnej w tej sprawie, czyli siedmiu. Dwa głosy były za tym, żeby szkołę pozostawić, trójka radnych wstrzymała się od głosu.

W podjęciu takiej uchwały pomogła im z pewnością decyzja podlaskiego kuratora, który nie wyraził sprzeciwu, żeby z mapy oświatowej województwa zniknęła szkoła z trzydzieściorgiem uczniów i siedmioma etatami nauczycielskimi.

Gdzie dzieci z rejonu Uśnika, czy także z sąsiednich Wierzbowa i Dębowa będą chodzić do szkoły po wakacjach zadecydują ich rodzice.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę