Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pasażerowie na mrozie

Poczekalnia na łomżyńskim dworcu PKS jest czynna zbyt krótko - narzekają pasażerowie. Jest to szczególnie uciążliwe zwłaszcza teraz, kiedy w nocy temperatura spada poniżej zera. Pasażerowie skarżą się, że poczekalnia zamknięta jest już po godzinie 20:00, a i po tej godzinie z dworca odjeżdżają autobusy.

Jak wyjaśnia Mirosław Grajewski z łomżyńskiego PKS-u poczekalnia czynna jest w godzinach pracy dyżurnego ruchu. A ten pracuje między 4.30 a 20.30. Po tej godzinie według niego na dworzec przyjeżdżają tylko tzw. "autobusy przelotowe". I pasażerowie powinni przychodzić na dworzec kilka lub kilkanaście minut przed planowanym odjazdem.

Niestety nie ma szansy za wybudowanie nowej poczekalni. Okazją do tego może być dopiero modernizacja dworca . Miejscy urzędnicy chcą, żeby w miejsce dotychczasowego powstało centrum handlowo-komunikacyjne. Miałoby być wybudowane w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego do 2017 r.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę