Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Policyjne auto zaginione

Augustowskim policjantom zaginęło auto. Nieoznakowany wóz stał na placu manewrowym komendy. Prawdopodobnie został skradziony. Sprawę wyjaśniają teraz funkcjonariusze z Augustowa i Białegostoku. Do kradzieży doszło prawdopodobnie w poniedziałek (03.02), w biały dzień. Ale to na razie hipoteza, bo policjanci po prostu stwierdzili brak błękitnego fiata bravo, który stał na placu manewrowym.

Wóz nie miał policyjnych oznaczeń. Rzecznik prasowy augustowskiej komendy policji Paweł Jakubiak nie chce na razie wdawać się w szczegóły. Zapewnił nas tylko, że trwa wyjaśnianie sprawy a mundurowi intensywnie poszukują samochodu. Oprócz augustowskich policjantów zaangażowani się także funkcjonariusze z Wydziału Kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę