Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zima nie daje za wygraną

Uspokoiło się, ale nie na długo. Dziś znów ma padać śnieg, a poza tym jest mroźno, a więc zima na razie nie ma zamiaru nas opuścić. Na pólnocy regionu nadal jest jeszcze kilka małych miejscowości, do których nie można dotrzeć samochodem. W powiatach sejneńskim, suwalskim oraz monieckim jest też kilkadziesiąt kilometrów dróg lokalnych, gdzie kierowcy mogą mieć problemy z przejazdem. Pracę służbom drogowym utrudnia silny wiatr, który nawiewa na drogi śnieg z okolicznych pól. Na północy regionu leży ponad półmetrowa pokrywa śniegu.

Teraz warunki jazdy są dobre, ale po południu się pogorszą. Synoptycy zapowiadają przelotne opady śniegu i silny wiatr.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę