Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Ochroniarz w ratuszu

Urzędu Miejskiego w Łomży pilnuje pracownik agencji ochrony. Do tej pory w godzinach pracy - w budynku był tylko monitoring. - Teraz to się zmieni - mówi rzecznik prezydenta Łomży, Anna Sobocińska. Przy podpisywaniu nowej umowy zakres obowiązków agencji ochrony został rozszerzony.

Jak tłumaczy Anna Sobocińska - taka zmiana to efekt skarg zgłaszanych przez mieszkańców. Narzekali przede wszystkim na osoby bezdomne, które przebywały na parterze Ratusza. Często były pod wpływem alkoholu, prosiły o pieniądze.

Ochrona i monitoring urzędu miasta rocznie będzie kosztować ponad 24 tysiące złotych.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę