Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Uchwała intencyjna o likwidacji szkoły w Uśniku

Radni Śniadowa podjęli kolejny krok ku likwidacji jednej ze szkół podstawowych w swojej gminie. Po kilku spotkaniach w różnym gronie, na których dyskutowali nad tą sprawą, nadszedł czas na sesję z uchwałą intencyjną rady. Mimo obecności, z transparentami, kilkudziesięciu osób broniących dalszego istnienia placówki i ich emocjonalnych wystąpień, głosowanie wyraźnie wskazało na determinację radnych.

Spośród piętnastu głosów siedem było za likwidacją szkoły, cztery przeciw i cztery wstrzymujące się. Szkoła w Uśniku to najmniejsza z trzech szkół funkcjonujących jeszcze w gminie i przez to generująca największe koszty w przeliczeniu na jednego ucznia - tłumaczył po raz kolejny wójt Rafał Pstrągowski.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę