Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Niebezpieczna jazda

Główne zdjęcie
Wypadek śmiertelny w okolicach Marianowa, DK 61

W okresie styczeń –listopad 2013roku, na terenie woj. podlaskiego doszło do 689 wypadków drogowych, w których 124 osoby zginęły i 829 osób zostało rannych. Liczba osób zabitych w stosunku do ubiegłego roku wzrosła o ponad 5%, przy spadku liczby wypadków mniej więcej o tyle samo. Jeden z najgorszych w województwie wskaźników pod tym względem ma region kolneński. W 18 wypadkach 9 osób zginęło a 16 zostało rannych.

Na terenie działania KMP w Łomży – czyli w Łomży i na terenie 9 gmin tworzących powiat łomżyński -  w ciągu ostatnich 11 miesięcy doszło do 79 wypadków drogowych. To  o 3 więcej niż przed rokiem i w skali województwa mamy jeden z najwyższych wskaźników liczby wypadków na 100 tys. mieszkańców, który wyniósł już 68,5, przy średniej wojewódzkiej 57,4. 
Większa liczba wypadków na szczęście nie przełożyła się na wzrost liczby ofiar śmiertelnych. Tych było 11 czyli dokładnie tyle samo co przed rokiem. Nieco – o 4 osoby - wzrosła za to liczba osób rannych. W sumie w 79 wypadkach na terenie Łomży i powiatu rannych zostało 106 osób.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę