Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejne zarzuty w sprawie seksafery w Zambrowie

Trzeci podejrzany usłyszał prokuratorskie zarzuty w sprawie tzw. seksafery w Zambrowie. Tym razem prokurator zarzucił 52-letniemu Wiesławowi K., że odbył stosunki płciowe z dwiema nieletnimi w zamian za korzyść majątkową. Jednej z dziewcząt zapłacił za to 170, drugiej 60 zł. Obie były podopiecznymi jednej z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Zambrowie i Wiesław K. wiedział, że są nieletnie. Wcześniej w tej samej sprawie usłyszeli podobne zarzuty dwaj - byli już - funkcjonariusze policji. Gdy prokurator postawił im zarzuty w sierpniu, komendant wydalił ich ze służby i ta decyzja uprawomocniła się w połowie października.

Postępowanie w sprawie nierządu za pieniądze świadczonego przez dwie nieletnie z Zambrowa prowadzone jest od czerwca i - jak mówi prokurator rejonowy w Łomży, Dariusz Błażejczyk - sprawa ma nadal charakter rozwojowy, co znaczy, ze podobne zarzuty mogą usłyszeć kolejni podejrzani.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę