Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Przetarg na ekspresówkę do Warszawy

To trzeci i ostatni w tym roku przetarg na podlaski fragment drogi ekspresowej Białystok - Warszawa. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Białymstoku ogłosiła w środę (27.11) przetarg na wykonawcę drogi od granicy województw: mazowieckiego i podlaskiego do istniejącej obwodnicy Zambrowa.

Chodzi o blisko 15-kilometrowy fragment, który będzie wybudowany jako dwujezdniowa droga ekspresowa. W ramach inwestycji powstanie m.in. węzeł drogowy "Szumowo", drogi serwisowe, przejścia dla zwierząt i ekrany akustyczne..

Realizacja tej inwestycji, tak jak i dwóch pozostałych brakujących odcinków trasy ekspresowej łączącej Białystok z województwem mazowieckim, planowana jest na lata 2014-17.

Najpóźniej do 2020 roku, po zrealizowaniu odcinków mazowieckich, Białystok będzie połączony drogą ekspresową z Warszawą.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę