Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Piłkarze ukarani za strajk

Główne zdjęcie
W sobotę 23 listopada 2013 piłkarze ŁKS 1926 Łomża nie wyszli na boisko w meczu z Granicą Kętrzyn

Czterech zawodników ŁKS 1926 Łomża zostało ukaranych dyscyplinarnym odsunięciem od zespołu oraz zawieszeniem w prawach i obowiązkach zawodnika na pół roku za doprowadzenie do strajku drużyny i nie wyjście na sobotni mecz z Granicą Kętrzyn. Cały zespół ŁKS-u ma też pokryć koszty organizacji tego meczu sięgające 4 tys. zł. Jak czytamy z specjalnym komunikacie zarządu klubu zawodnicy ŁKS-u zostali ukarani „za niesportowe zachowanie nie godne zawodnika Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 i działanie na szkodę Klubu”.

Oto opublikowany na stronie internetowej ŁKS 1926 Łomża komunikat zarządu klubu.
W związku z nie przystąpieniem do meczu zawodników ŁKS-u 1926 Łomża w dniu 23.11.2013r, Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 podjął następujące decyzje:
- dyscyplinarnie odsunąć od zespołu oraz zawiesić w prawach i obowiązkach zawodnika za karygodne zachowanie Alberta Rydzewskiego oraz Marcina Gałązkę na okres sześciu miesięcy.
- odsunąć od zespołu oraz zawiesić w prawach i obowiązkach zawodnika na okres sześciu miesięcy Adriana Mleczka oraz Macieja Malinowskiego. Wykonanie kary zawiesza się na okres jednego roku.
- obciążyć cały zespół kosztami organizacji meczu w dniu 23.11.2013r kwotą 4000,00 zł
Zawodnicy zostali ukarani za niesportowe zachowanie nie godne zawodnika Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 i działanie na szkodę Klubu.

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 przeprasza kibiców, sponsorów oraz sympatyków za zaistniałą sytuację i nie odbyty mecz pomiędzy ŁKS 1926 Łomża – Granica Kętrzyn w dniu 23.11.2013r.

zobacz: Strajk ŁKS - klub na granicy wytrzymałości


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę