Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mała amnestia - 60 osób na wolności

60 osób skazanych za drobne przestępstwa opuściło areszty i zakłady karne w województwie podlaskim. To efekt nowelizacji kodeksu karnego. Dużo łagodniej traktowane są teraz: jazda rowerem po pijanemu i kradzieże oraz zniszczenie mienia do 400 zł. 47 zwolnionych osób to tak zwani "kolarze", a 13 to sprawcy drobnych kradzieży.

Białostocki Inspektorat Okręgowy Służby Więziennej w sumie wystosował ponad 1850 wniosków o zwolnienie. Sądy pozytywnie rozpatrzyły 60. Pozostali nie wyjdą wcześniej na wolność bo mieli na swoim koncie po kilka przestępstw.

W rejonie działania Inspektoratu Służby Więziennej w Białymstoku są 4 więzienia i 4 areszty śledcze. Kary odsiaduje w nich ponad 3400 skazanych, około 400 to tymczasowo aresztowani.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę