Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ukradł dowód i wziął pożyczkę. Ale za to zapłaci...

24-latek posługując się skradzionym wcześniej dowodem osobistym wziął tysiąc złotych pożyczki. W ręce łomżyńskich policjantów wpadł ponad miesiąc później. Okazało się, że to już recydywista.

Do przestępstwa doszło w połowie września. Wtedy to, do jednej z firm oferujących pożyczki zgłosił się młody mężczyzna, który podpisując umowę „wziął” pożyczkę w kwocie 1000 zł. Później okazało się, że mężczyzna posługiwał się skradzionym wcześniej dokumentem. W wyniku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili i w piątek zatrzymali 24-latka. W sobotę mężczyzna usłyszał w tej sprawie dwa zarzuty. Dodatkowo, przestępstwa przeciwko mieniu dopuścił się będąc w warunkach recydywy, co oznacza, że grozi mu surowsza kara, gdy będzie odpowiadał przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę