Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@
tekst płatny logaunijne.png

Bezpłatne usługi dla Podmiotów Ekonomii Społecznej

Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości (ISP) działający przy Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej realizuje kolejną rekrutację na bezpłatne usługi. Zapraszamy Podmioty Ekonomii Społecznej tj.: Stowarzyszenia, Fundacje, Spółdzielnie, Centra Integracji Społecznej, Kluby Integracji Społecznej, Zakłady Aktywności Zawodowej, Towarzystwa Ubezpieczeń Społecznych, itd.

Zapraszamy Organizacje Pozarządowe z powiatów: monieckiego, grajewskiego, kolneńskiego, wysokomazowieckiego, zambrowskiego, łomżyńskiego oraz Miasta Łomża do zapoznania się z ofertą OWES na bezpłatne usługi: księgowe, marketingowe, prawne i doradcze. W każdym z ww. powiatów pracuje konsultant OWES, który pomoże w wybraniu usługi oraz odpowie na kwestie budzące wątpliwości.

Zakres usług będzie obejmował:
I. Pakiet Usług Marketingowych Poligraficznych
- marketingowe poligraficzne, wykonanie wizytówek, ulotek, plakatów, identyfikacji wizualnej instytucji
- marketingowe internetowe, wykonanie strony internetowej wg szablonu, opłacenie domeny, opłacenie hostingu strony przez 3 lata, zamieszczenie wizytówki firmowej na portalu projektu, sesja zdjęciowa
II. Pakiet Usług Księgowych
- usługi księgowe (dla PES, które nie prowadzą działalności gospodarczej), prowadzenie ksiąg rachunkowych przez okres max. 12 m-cy, sporządzanie polityki rachunkowości, sporządzanie Regulaminów związanych z kadrami PES
- usługi księgowe (dla PES, które prowadza działalność gospodarczą), usługi księgowe – PES z działalnością gospodarczą, prowadzenie ksiąg rachunkowych przez okres max. 12 m-cy, sporządzenie rocznego sprawozdania finansowego, sporządzanie deklaracji podatkowych.
III. Pakiet Usług Prawnych
- usługi prawne, opinie, porady, dokonanie zgłoszenia/zmian w KRS, zastrzeżenie znaku organizacji, opracowanie dokumentów:  związanych z zatrudnianiem pracowników w organizacji, związanych z wolontariatem, związanych z polityką ochrony danych osobowych, związanych z ubieganiem się o status organizacji pożytku publicznego, związanych z organizacją imprez
IV. Pakiet Usług Doradczych
- doradztwo wg zapotrzebowania w zakresie rejestrowania i prowadzenia działalności gospodarczej w organizacji pozarządowej, zakładania przedsiębiorstwa społecznego, prawnych aspektów działania w sferze ekonomii społecznej, zarządzania organizacją, współpracy z otoczeniem, pozyskiwania źródeł finansowania działalności z wyłączeniem pozyskiwania źródeł finansowania w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, księgowych aspektów działania w sferze ekonomii społecznej, zarządzania personelem, innowacji i nowych technologii.

Rekrutacja trwa do 25.10.2013 r.

Regulamin usług oraz załączniki są dostępne w biurze projektu Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Łomży ul. Krzywe Koło 9, p. III pok. 308 oraz na stronie internetowej OWES www.owes.lomza.pl.

cz
pt, 18 października 2013 13:09
Data ostatniej edycji: pt, 18 października 2013 13:20:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę