Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Protest działkowców

Przed Sejmem i kancelarią premiera demonstrują członkowie Polskiego Związku Działkowców. Z województwa podlaskiego na manifestację pojechało ok. 300 działkowców - głównie z Białegostoku, Łomży i Suwałk, ale też z Hajnówki i Bielska Podlaskiego.

Od kilku miesięcy w parlamencie trwają prace nad nowym prawem dotyczącym ogrodów działkowych. W sierpniu zdecydowano, że podkomisja nadzwyczajna ponownie zajmie się czterema projektami - obywatelskim (autorstwa PZD), PO, PSL oraz Solidarnej Polski. Wiodącym w pracach podkomisji jest projekt obywatelski.

Działkowcy protestują przeciwko propozycjom zmian w ich projekcie, które - ich zdaniem - mogłyby ułatwić przejmowanie ogrodów działkowych przez deweloperów. Chcą także przyspieszenia prac nad nowym prawem, bowiem stare przepisy przestaną obowiązywać w styczniu 2014 r. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, w proteście ma wziąć udział ok. 10 tys. osób.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę