środa, 20 marca 2019 napisz DONOS@

Dziewczyny z SP Piątnica w finale Orlika

W środę pisaliśmy o tym, że drużyna piłkarska SP 4 ŁKS ŁOMŻA zakwalifikowała się do finału czwartej edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, a teraz okazuje się, że w tym samym finale zagrają także dziewczyny z SP Piątnica.

Karolina Dudzinska, Kamila Zabielska, Dominika Kwiatkowska, Iga Gąsiewska, Dominika Wysocka, Patrycja Sawicka, Kozicka Gabrysia (z pucharem) fot. turniejorlika.pl
Karolina Dudzinska, Kamila Zabielska, Dominika Kwiatkowska, Iga Gąsiewska, Dominika Wysocka, Patrycja Sawicka, Kozicka Gabrysia (z pucharem) fot. turniejorlika.pl

Zespół dziewczyn z piątnickiej podstawówki, tak jak drużyna chłopców z Łomży, rywalizują w grupie dzieci z roczników 2002-2003. Piłkarki z Piątnicy podczas rozgrywanych w Białymstoku eliminacji wojewódzkich najpierw zremisowały 2 do 2 z SP Augustów po czym pokonały Monieckie Orliki 3 do 0 i UKS "Klukowiak" Klukowo 2 do 0 i zajmując pierwsze miejsce awansowały do zaplanowanych na przyszły tydzień finałów ogólnokrajowych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę