Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Dziewczyny z SP Piątnica w finale Orlika

Główne zdjęcie
Karolina Dudzinska, Kamila Zabielska, Dominika Kwiatkowska, Iga Gąsiewska, Dominika Wysocka, Patrycja Sawicka, Kozicka Gabrysia (z pucharem) fot. turniejorlika.pl

W środę pisaliśmy o tym, że drużyna piłkarska SP 4 ŁKS ŁOMŻA zakwalifikowała się do finału czwartej edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, a teraz okazuje się, że w tym samym finale zagrają także dziewczyny z SP Piątnica.

Zespół dziewczyn z piątnickiej podstawówki, tak jak drużyna chłopców z Łomży, rywalizują w grupie dzieci z roczników 2002-2003. Piłkarki z Piątnicy podczas rozgrywanych w Białymstoku eliminacji wojewódzkich najpierw zremisowały 2 do 2 z SP Augustów po czym pokonały Monieckie Orliki 3 do 0 i UKS "Klukowiak" Klukowo 2 do 0 i zajmując pierwsze miejsce awansowały do zaplanowanych na przyszły tydzień finałów ogólnokrajowych.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę