Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Odpowie za włamania i kradzieże

Policjanci z Łomży zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za serię kradzieży z włamaniem do budynków gospodarczych jakie miały miejsce na terenie jednej z podłomżyńskich miejscowości. Do przestępstw dochodziło od lutego bieżącego roku.

 

Z ustaleń mundurowych z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży wynikało, że sprawca wykorzystując nieobecność właścicieli lub brak zabezpieczeń, najczęściej pod osłoną nocy, dostawał się  do wnętrza budynków i wynosił z nich znalezione tam przedmioty. Z pomieszczeń znikały między innymi walizki z narzędziami, drewniane palety, deski, przewody elektryczne, wartościowe elektronarzędzia, a nawet dziecięce sanki. W sumie, właściciele skradzionych przedmiotów swoje straty oszacowali na blisko 8 tys. zł. Policjanci zabezpieczyli też narzędzia, których mężczyzna prawdopodobnie używał przy popełnianiu przestępstw. 54-latek usłyszał wczoraj 7 zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem oraz zarzut zniszczenia mienia. Przyznał się do popełnionych przestępstw. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę