Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Od pejzażu do abstrakcji

W Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie do 10 kwietnia 2005 roku prezentowana jest wystawa malarstwa“Od pejzażu do abstrakcji“. Na ekspozycję składa się blisko trzydzieści obrazów, wybranych z kolekcji Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży. Autorami prac są artyści łomżyńscy.

Najstarsze oleje znajdujące się na wystawie zostały namalowane przed 40 laty, najmłodsze pochodzą z połowy lat dziewięćdziesiątych. Dominują motywy inspirowane krajobrazami znad Narwi, architekturą Łomży i widokami Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie, ale są także prace abstrakcyjne, których kompozycja opiera się na konfiguracji uproszczonych.form

Karolina Skłodowska
Kierownik Galerii Sztuki Współczesnej

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę