Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zambrów - porozumienie ws. budowy komunalnych bloków

Jeden blok zamiast trzech i zagospodarowanie pozostałego terenu - to wstępne porozumienie w sprawie budowy nowego bloku komunalnego w Zambrowie. Pomysł władz miasta, by na tyłach koszarowych bloków przy ul. Wojska Polskiego powstało komunalne osiedle, spotkał się ze zdecydowanym protestem mieszkańców. Powodem ich sprzeciwu były plany wyburzenia znajdujących się tam garaży i komórek, które rekompensują lokatorom brak piwnic w pokoszarowych budynkach.

Pojawiły się także zarzuty, że samorząd miejski nie interesował się dotychczas żadnymi inwestycjami w tym rejonie. Dlatego też najnowsza propozycja burmistrza Zambrowa to budowa jednego bloku komunalnego i zagospodarowanie przyległych terenów. Mają tam powstać nowe, estetyczne garaże, miejsce zabaw dla dzieci i skwer, a na pozostałej części - parkingi. Sprawa komórek ma być przedyskutowana na osobnym spotkaniu z mieszkańcami jeszcze we wrześniu.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę