Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wysokie Mazowieckie - nowe osiedle zamiast stadionu

Ponad sto domków jednorodzinnych może powstać na zupełnie nowym osiedlu, które powstanie w Wysokiem Mazowieckiem. Działki wydzielono na terenach, gdzie planowano stadion, jednak brak dofinansowania sprawił, że samorząd miasta musiał zmienić przeznaczenie terenów.

Uzbrojone działki będą sprzedawane w otwartym przetargu i zainteresowanie wskazuje na to, że za kilka lat może to być bardzo ładne osiedle - ocenia burmistrz Jarosław Siekierko.

Samorząd Wysokiego pomyślał także o tych mieszkańcach, których nie stać na budowę domku i wyznaczył tereny, na których można będzie wybudować bloki mieszkalne. To mini-osiedle, na którym także może zamieszkać docelowo także około 100 rodzin powstanie w okolicy ogródków działkowych przy ul.Warszawskiej.

Liczba mieszkańców Wysokiego Mazowieckiego od kilku lat nie zmienia się, ale o zainteresowaniu nowymi mieszkaniami w mieście może świadczyć fakt, że w ostatnich latach w mieście wybudowano cztery budynki wielorodzinne i wszystkie lokale już znalazły swoich nabywców.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę