Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

BZ WBK Press Foto 2013

Zaproszenie-na-wernisaz_goscielomza.gif

Get Adobe Flash player

W tegorocznej, dziewiątej edycji konkursu BZ WBK Press Foto 2013 jury pod przewodnictwem Petra Joska nagrodziło i wyróżniło 170 fotografii wybranych spośród 7600 prac przesłanych przez 433 fotografów z Polski. Nagrodę za Zdjęcie Roku otrzymał Andrzej Grygiel z Polskiej Agencji Prasowej, który sfotografował pacjentów Oddziału Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu cieszących się z bramki strzelonej przez Polaków w meczu z Grecją podczas EURO 2012. Nagrodę Banku Zachodniego WBK otrzymał Andrzej Hrechorowicz – freelancer, a Nagrodę Rzeczpospolitej zdobył Adam Warżawa z Polskiej Agencji Prasowej. Pozostałe nagrody przyznano w kategoriach: kultura i sztuka, portrety, przyroda, sport, wydarzenia, życie codzienne i życie rodzinne. Uchwycone w kadrach zdarzenia i sytuacje często miały charakter dramatyczny, a nawet tragiczny, ale były także sceny pogodne, choć zaskakujące, jak ta ze spotkania Chasydów w Lelowie ( Robert Garstka – freelancer, 1 miejsce za zdjęcie pojedyncze w kategorii „Życie codzienne”) czy z wielkanocnej parady konnej w Pietrowicach koło Raciborza (Irek Drożański – Agencja Edytor, 2 miejsce za zdjęcie pojedyncze również w kategorii „Życie codzienne”). Nagrodzone prace można oglądać od 6 do 18 września 2013 roku w Muzeum. Dodatkową atrakcją jest instalacja multimedialna.

Get Adobe Flash player

W dniach 6-7 września Organizatorzy zapraszają młodych adeptów fotografii do uczestnictwa w warsztatach, które poprowadzi Kinga Kenig – jurorka konkursu i fotoedytorka „Dużego Formatu” Gazety Wyborczej, autorka bloga poświęconego fotografii blindspot.blox.pl.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
pon, 26 sierpnia 2013 13:51
Data ostatniej edycji: pt, 13 września 2013 16:52:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę