Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Opinia biegłych w głośnej sprawie mieszkanki Hipolitowa

Łomżyńska prokuratura ma już opinię psychiatrów na temat Beaty Z. z Hipolitowa. 42-letnia kobieta jest podejrzana o zabicie swoich 5 nowo narodzonych dzieci. Z opinii wynika, że w czasie popełniania czynów o które jest podejrzana była poczytalna.

Beata Z była obserwowana przez psychologów i psychiatrów przez 4 tygodnie. W środę (17.07) biegli przysłali swoją
opinię do Prokuratury Okręgowej w Łomży. Jest bardzo obszerna bo liczy prawie 40 stron. Wynika z niej, że w czasie popełniania czynów o które jest podejrzana była poczytalna. A to oznacza, że nie będą mogły być brane pod uwagę żadne okoliczności łagodzące mówi mówi szef pionu śledczego-Janusz Sobieski. 

Prokurator wystąpił też do sądu o przedłużenie tymczasowego aresztowania Beaty Z do 25 października. Mieszkanka Hipolitowa, którą zatrzymano pod koniec października ubiegłego roku, podejrzana jest o zabójstwo pięciorga swoich nowo narodzonych dzieci. Szczątki czworga zostały znalezione na posesji kobiety. Poszukiwania piątego nie przyniosły rezultatu. Beacie Z grozi kara dożywotniego więzienia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę