Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Maturzyści z powiatu zambrowskiego najlepsi...

Maturzyści z powiatu zambrowskiego najlepiej w województwie podlaskim zdali tegoroczny egzamin dojrzałości. Maturę w tym powiecie zdało 88 procent przystępujących, podczas, gdy np. w Białymstoku 85 procent, a w Łomży i Suwałkach - 83. To wynik o wiele wyższy od średniej ogólnopolskiej (81% sukcesów), a nawet podlaskiej (82%).

Na drugiej pozycji w Podlaskiem znalazł się powiat augustowski - zdało 87 procent przystępujących do matury. Najniższe wyniki odnotowano, tradycyjnie, w powiatach okalających największe miasta - zdawalność w powiecie łomżyńskim wyniosła 57%, a w suwalskim zaledwie 38 %. W tym ostatnim do egzaminu dojrzałości dojrzałości przystąpiło zaledwie 16 osób.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę