Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

BIG BIT 2013 - Zielono mi

Dnia 14 czerwca 2013 roku w Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych w Łomży odbył się VI Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Big Bit 2013.

Tegoroczna edycja była pod hasłem "Zielono mi". Wśród wykonawców wystąpiły Madzia Jemielita z  chórkiem w piosence "Biedronka" oraz Gabrysia Chojnowska z piosenką "Pola zielone". Jury w składzie Anna Kaptór, Przemysław Starachowski, Łukasz Lipski przyznało, w kategorii przedszkola,  Madzi I miejsce, a Gabrysi II miejsce. Dziewczynkom serdecznie gratulujemy !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 25 czerwca 2013 23:02
Data ostatniej edycji: śr, 28 sierpnia 2013 14:43:07

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę